Nacházíte se zde: Úvod » Budova

Budova

Anděl Park patří mezi největší administrativní budovy na Praze 5. Nabízí flexibilní uspořádání kanceláří, které jsou vhodné pro velké i malé společnosti. Celkem disponuje téměř 20.000 m2 moderních, plně klimatizovaných kancelářských prostor. V současné době v budově sídlí řada mezinárodních společností, mezi nimi i Carl Zeiss, Baxter, Maersk a Scott & Weber a další.

Objekt se skládá ze dvou budov (A a B), které jsou vzájemně propojeny vnitřním nádvořím. Obě sekce mají vlastní recepci a pro uživatele budovy jsou k dispozici dvě venkovní odpočinkové terasy. Podzemní garáže nabízí dostatečné množství parkovacích míst i skladových prostor. V přízemí se nachází designová studia, hudebniny, obchod se sportovními potřebami a kolárna se zázemím pro cyklisty.

Díky svému umístění na křižovatce ulic Radlická a Karla Engliše má výtečnou dostupnost přostředky MHD, perfektní návaznost na městský okruh a veškerou odpovídající městskou infrastrukturou.

Anděl Park je multifunkční objekt postavený na pozemcích bývalé továrny Tatra Kopřivnice, který byl navržen Ing. arch. Václavem Aulickým, autorem žižkovského televizního vysílače nebo sídla České televize na Kavčích horách.

© 2018 Anděl Park, Radlická 14, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika
IČO: 267 50 104, DIČ: CZ 267 50 104, C 91362 vedená u Městského soudu v Praze
Kontakt: info@andelpark.cz | + 420 225 100 850
Nahoru